• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Візуалізацію бюджету мають вже Вінниця, Бар, Літин, Козятин, Хмільник і Вінницька область

Візуалізацію бюджету мають вже Вінниця, Бар, Літин, Козятин, Хмільник і Вінницька область

2015-11-23

/Files/images/litin.jpg

Найскладнішим етапом проекту «Відкритий бюджет», як не дивно, стало запуск і наповнення софту «Громадський бюджет». Це ресурс, на якому складну бюджетну інформацію можна подивитись в графіках, діаграмах і гістограмах.

Піонером в цьому процесі на Вінниччині стала Вінниця. Вінницька міська рада кілька місяців тому запустила програмне забезпечення і розмістила у себе на сайті доступну інформацію про бюджет міста.

http://www.vmr.gov.ua/TransparentCity/Lists/BudjMista/ShowContent.aspx?ID=64

Бар, Літин, Козятин і Хмільник поки що наповнюють ресурс «Відкритий бюджет», на якому скоро будуть представлені усі бюджети. Саме на цьому сайті усі бажаючи можуть ознайомитись з використанням бюджетних коштів на будь-яку сферу та порівняти інформацію по роках та інших містах.

Для активізації процесу наповнення сайту, на Вінниччину з робочим візитом приїхав менеджер проекту Сергій Карелін. Протягом двох днів разом з розробником сайту Валерієм Кашпруком він працював з представниками усіх органів влади – партнерів проекту. В результаті на сайті представлені всі пілотні міста: http://openbudget.in.ua/public/towns/55a807946b61730709600400?locale=uk .

Тож, відтепер потрібно лише бажання активних громадян приймати участь у бюджетних процесах і контролювати використання бюджетних коштів, щоб ці процеси стали максимально прозорими і відкритими.

Публікацію було створено в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Центром політичних студій та аналітики в партнерстві з ГО «Філософія Серця» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi